Iğdır Üniversitesi Standı İlgi Odağı Oldu

Ankara ANKA Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Kars-Ardahan-Iğdır Tanıtım Günleri”nde stant açan Üniversitemiz ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Kars, Ardahan ve Iğdır’ın kültür, sanat, tarih, folklor ve gastronomi öğelerinin tanıtıldığı “Kars-Ardahan-Iğdır Tanıtım Günleri”nde açılan Iğdır Üniversitesi standını iş, siyaset ve medya dünyasından çok sayıda kişi ziyaret etti. Iğdır Üniversitesi standının ziyaretçileri arasında; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Ahmet Arslan’ın yanı sıra bölge valileri, belediye başkanları, Ankara’da yaşayan Iğdırlılar ve Iğdır Üniversitesi’ni tercih etmeyi düşünen öğrenciler vardı.

Iğdır Üniversitesi standının gördüğü yoğun ilgiyi değerlendiren Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Öğr. Gör. Hakan Güngör; “Ziyaretçilerimizi, özellikle yeni kurulacak tuz terapi merkezi, yeni açılan fakülte ve bölümler, laboratuvarlar ve Üniversitemizin sosyal olanakları hakkında bilgilendirdik. Birçok pozitif özelliğimizi gelen misafirlerimiz ile paylaştık. Ağrı Dağı eteklerinde bir bilim yuvası olan Üniversitemize, tüm ziyaretçilerimizi davet ettik. Fuar organizasyonumuzda desteğini esirgemeyen, başta Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma olmak üzere Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığına, Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğüne ve diğer tüm birimlerimize teşekkür ederim.” dedi.

  • Yayımlama Tarihi: 10 Şubat,2020
Görüntülenme Sayısı: 267